СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!Виписати текст зі словами на вивчення орфограм пояснити їх написання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мета: узагальнити й систематизувати знання дев’ятикласників про слово як одиницю мови; удосконалювати вміння й навички працювати над орфограмами у словах, застосовувати різні способи перевірки їх; виробляти вміння аналізувати орфограми та групувати їх; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу, кмітливість, творчі вміння використання слів із визначеними орфограмами у власних висловлюваннях певного стилю і типу мовлення; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати доброзичливість до оточуючих та шанобливе ставлення до батьків і старших людей.