СРОЧНО!!!!!!!!!! с подробным решением составьте уравнение окружности вписанной в треугольник стороны которых лежат на прямых заданных уравнениями х=0 у=0 4х-3у-24=0

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х=0 це вісь оу, у=0 - це вісь ох. 4х-3у-24=0 побудуємо дану пряму. -3у=24-4х  у=-8+4х/3 або у= 4х/3-8. це рівняння прямої, яка задається двома точками. при х=0 у=-8  при х=3  у=-4. ця пряма знаходиться в 4 чверті. провели декартову прямокутну систему координат, навели жирнішим додатню вісь ох, відємну вісь оу, та по координатах які ми знайшли побудували третю пряму. утворився прямокутний трикутник. його діаметр=4, оскільки діаметр за правилом= від суми катетів треба- гіпотенузу. координати центру(2;-2). рівняння кола (х-2) у квадраті+ (у+2)у квадраті =4.