СРОЧНО СЕЙЧАС НУЖЕН ОТВЕТ!!!!(Тигролови)1. як називалися паротяги якими етапували політв*язнів  до сибіру?2. кого з лісових жителів пограбував многогрішний рятуючись від голодної смерті?3. яку назву мав населенний пункт куди Сі...

СРОЧНО СЕЙЧАС НУЖЕН ОТВЕТ!!!! (Тигролови) 1. як називалися паротяги якими етапували політв*язнів  до сибіру? 2. кого з лісових жителів пограбував многогрішний рятуючись від голодної смерті? 3. яку назву мав населенний пункт куди Сірки збиралися відвести непритомного Григорія?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 1.паротяги називалися дракон 2. пограбував білку вкав лісові горіхи 3.