Срочно! Срочно! Срочно! Можете сократить, а то много учить ....зарание спасибо))) - Ол жағын білмеймін, оны республикалық спорт комитеті шешетін болады. Кіммен барсаң да, әйтеуір, үлкен шах - матқа жолың енді ашылды білем. Ал қ...

Срочно! Срочно! Срочно! Можете сократить, а то много учить ....зарание спасибо))) - Ол жағын білмеймін, оны республикалық спорт комитеті шешетін болады. Кіммен барсаң да, әйтеуір, үлкен шах - матқа жолың енді ашылды білем. Ал қазір уақыт тығыз, комитетке тез кел.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по какому языку написано?