Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 зробіть висновок про вплив забруднення стічними водами на навколишнє середовище і живі організми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стічні води  забруднюють навколишнє середовище і це погано впливає на нього, адже це перешкоджає нормальному існуванню живих організмів та призводить до вимирання. Здорові організми можуть бути тільки в чистому середовищі.