Срочно11! Основа рівнобедренного трикутника дорівнює 20 см,а його медіана ділить даний трикутник на два трикутники так, що периметр одного з них на 6 см менший від периметра другого. Знайдіть бічну сторону даного трикутника.Скі...

Срочно11! Основа рівнобедренного трикутника дорівнює 20 см,а його медіана ділить даний трикутник на два трикутники так, що периметр одного з них на 6 см менший від периметра другого. Знайдіть бічну сторону даного трикутника.Скільки розв'язків має задача?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 способ 1) (20-6):2=7 - меньший периметр 2)7+6=13 - больший периметр