СРОЧНО!!!!!!Допоможіть будь ласка написати діалог на теми: 1.Для чого потрібен Інтернет 2.Боулінг-цікаво і корисно 3.Організовуємо відпочинок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-мамо а для чого потрібен Інтернет? - він доя багато чого потрібен - ну розкажи -інтернет це всесвітня мережа в якій беруть багато відповідей -він помагає людям? -звісно з Інтернету люди беруть багато інформації -даже бвльше інформації від книжок? -так, без інтернету життя не таке