СРОЧНОМына диалект создердин адеби тилдеги баламаларын жазып шыгындар:Сугирет,ишкуста ,бадирен ,айдик,кил,сиыкты,кеуирт,манлай,секер,нан,кеуил,танла,копшик,жар,торлама,пысу,зилдей. Срочно пажалуйста

СРОЧНО Мына диалект создердин адеби тилдеги баламаларын жазып шыгындар:Сугирет,ишкуста ,бадирен ,айдик,кил,сиыкты,кеуирт,манлай,секер,нан,кеуил,танла,копшик,жар,торлама,пысу,зилдей. Срочно пажалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сугирет-сурет,айдик-улкен,жар-кабырга,нан-улкен,баска билмеймин кешир