Срочно!!!Нужен перевод на казахский язык!!!Не через переводчик!!! В наше время многие люди зависимы от интернета.Сидят за компьютером или за телефоном по несколько часов подряд.Но это вредно влияет на здоровье.Ухудшается осанка...

Срочно!!!Нужен перевод на казахский язык!!!Не через переводчик!!! В наше время многие люди зависимы от интернета.Сидят за компьютером или за телефоном по несколько часов подряд.Но это вредно влияет на здоровье.Ухудшается осанка,сильно портится зрение.У некоторых людей очень сильная зависимость и они даже кушают за компьютером.Люди просто не знают чем себя занять,хотя в мире столько интересных вещей.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біздің заманымызда көптеген адамдар ғаламторға тəуелді. Компьютер немесе ұялы телефонның алдында бірнеше сағаттап отырады. Бұл адам денсаулығына кері əсерін тигізеді. Жүрісі өзгеріп, көру қабілеті төмендейді. Кейбіреулерінде шамадан тыс тəуелділік пайда болып, тіпті компьютер алдында астарын ішеді. Адамдар өздерін немен айналдыратынын білмей жүргенде, əлемде көптеген қызықты істер толып жатыр.