СРОЧНОО даю 30балловвиділи певні поведінкові акти і визнач їх направленість :харчові(пошук їжі і спосіб її добування(,захисні (захист від ворогів або чинників зовнішнього середовища),репродуктивні (будування гнізд,приваблення с...

СРОЧНОО даю 30баллов виділи певні поведінкові акти і визнач їх направленість :харчові(пошук їжі і спосіб її добування(,захисні (захист від ворогів або чинників зовнішнього середовища),репродуктивні (будування гнізд,приваблення самок,шлюбні танці тощо)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осталась нервного правая от него и одно ещё плюс