СРОЧНОООО.Очень нужен ответ: Позначити в реченні частини мови (надписати угорі): Щоб вважати собі членом певної нації мало любити свій народ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб -сполучник ,вважати - дієслово ,собі- займенник ,членом - іменник ,певної - прислівник ,нації - іменник ,мало - прикметник , любити - дієслово , свій - займенник ,народ - іменник .