Срочноооооо!!!!!Яким ви уявляєте собі Скруджа ? Різдвяна пісня в прозі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Подорож із Духом Минулого Різдва примусила стриманого та невблаганного Скруджа плакати, сміятися, відчувати сором за свої вчинки, шкодувати про незроблені добрі справи, пробудила у ньому людські почуття. Дух нагадав герою про його самотнє, нещасне дитинство, зачерствілу зрілість, нездатність любити нікого і нічого, крім гроше