СРОЧНОООО!!!!З поданих речень утворити безсполучникові складні речення.Речення записати у зошит. Перевірка відбудеться у класі.1.Зайшло сонце. Надворі почало темніти.2.Усе потомилось, чекає, бажає спочинку, і сонце само поспіша...

СРОЧНОООО!!!! З поданих речень утворити безсполучникові складні речення. Речення записати у зошит. Перевірка відбудеться у класі. 1.Зайшло сонце. Надворі почало темніти. 2.Усе потомилось, чекає, бажає спочинку, і сонце само поспішає до сонця скупатись у хвилях холодних. 3.Якщо впаде мороз на яблуневий цвіт, залишимося без урожаю. 4.Ми поспішали додому. Займалася віхола. 5.Все почалося просто. З-за обрію тихо виткнувся ріжечок ледве помітної синьої хмари. Зробити синтаксичний розбір третього речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Зайшло сонце, надворі почало темніти. 2.Усе потомилось, чекає, бажає спочинку; Сонце само поспішає до сонця скупатись у хвилях холодних. 3.Якщо впаде мороз на яблуневий цвіт- залишимося без урожаю. 4.Ми поспішали додому; Займалася віхола. 5.Все почалося просто: з-за обрію тихо виткнувся ріжечок ледве помітної синьої хмари. ____________________ 3. розповідне, неокличне, повне, двоскладне