СРОЧНО!!!!!ПОМІРКУЙ І ЗАПИШИ, ЯКІ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ДАЛА ПТАШКА.-ЛАСТІВОЧКА МИЛА,ДЕ ХОЧЕШ ЛЕТІТИ?-ЧИ ТОБІ НЕ ШКОДА ГНІЗДЕЧКО ЛИШИТИ?

СРОЧНО!!!!!ПОМІРКУЙ І ЗАПИШИ, ЯКІ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ДАЛА ПТАШКА. -ЛАСТІВОЧКА МИЛА,ДЕ ХОЧЕШ ЛЕТІТИ? -ЧИ ТОБІ НЕ ШКОДА ГНІЗДЕЧКО ЛИШИТИ?
Гость
за тобою любий я хочу летіти