Срочно!!!Помогите решить задачи:-) 1.До магазину завезли 425кг картоплі,яку було продано за два дні,причому за перший день було продано в 4 рази більше картоплі,ніж за другий.Скільки картоплі продавали кожного дня? 2.В автопар...

Срочно!!!Помогите решить задачи:-) 1.До магазину завезли 425кг картоплі,яку було продано за два дні,причому за перший день було продано в 4 рази більше картоплі,ніж за другий.Скільки картоплі продавали кожного дня? 2.В автопарку вантажних машин у 7 разів більше,ніж легкових.Скільки легкових машин в автопарку,якщо їх на 162 менше,ніж вантажних? 3.За 7 зошитів і 4 альбоми заплатили 7 грн.95коп.Скільки коштує1 зошит і скільки 1 альбом,якщо альбом дорожчий за зошит на 75 коп. 4.Катер подолав відстань між двома портами за 3 год.,а теплохід ту саму відстань-за 5 год.Згайдіть швидкість катера і швидкість теплохода,якщо швидкість катера на 16км/год більша за швидкість теплохода ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Пусть х продано картошки во 2 день, тогда 4х во второй. Составим уравнение: х+ 4х=425   5х=425  х=425:5   х=85-это 2 день  85* 4=340-это 1 день. 2.Х  легкових машин 7Х вантажних машин 7Х - Х = 162 6Х = 162 Х = 27 Ответ: 27 легкових машин в автопарку. 3.Для начала, составляем уравнение. Нехай зошит коштує x копійок, тоді альбом - x+75. 7x+4(х+75)=795 7х+4х+300=795 11х=495 х=45 Виходить, що зошит коштує 45 копійок, а альбом - 120 копійок або 1 грн.20 коп. 4.Нехай швидкість  теплохода х км/год, а катера - (х + 16 ) км/год, тоді  5х=3*(х + 16) 5х=3х + 48 5х-3х=48 2х=48 х=48 : 2 х= 24 (км/год) - швидкість  теплохода 24 + 16 = 40 (км/год) - швидкість катера Відповідь :  40 (км/год) - швидкість катера , 24 (км/год) - швидкість  теплохода.