Срочно!Риси характеру Павлуся і епізоди, у яких ці риси розкриваються з твору "За сестрою"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сміливість,наприклад : коли Павлусь вирішив утекти з полону,не боячись покарання,стійкість у переконаннях( не змінив християнську віру на іслам), кмітливість,яка знадобилась ,щоб потрапити у Крим і знати спосіб урятвуати сестру.