Срочно!!!Скажіть три прислів я про калину!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Похолодніло, риба не ловиться, калина у цвіт вбирається.  Любуйтеся калиною, коли цвіте, а дитиною - коли росте.  Заливається, як соловейко на калині.  Дівчина, як у лузі калина.  Вибери собі дівку, як калинову гілку.
Гость
У лузі калина з квіточками, неначе мати з діточками. Любуйся калиною, поки цвіте, а дитиною, поки росте. Без верби і калини нема України. Який кущ, така й калина, яка мати, така й дитина.