СРОЧНО:Составьте предложения с данными словами: 1} summer/Paris/to/went/last/who? 2} flowers/Mike"s/grow/in/what/garden? 3} now/where/they/walking/are? 4} charge/denied/why/has/a/Lola? 5} when/visit/grandmother/will/we/our?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Who went last summer to Paris? What grow flowers in Mike's garden? Where are they walking now?  Why has denied a charga Lola? When will we visit our grandmother?