СРОЧНО!!!!!составьте предложения со словосочетаниями: мов калина, наче дзвіночки, мов лід, майже як і вчора, як пір`іна, мов золоті сльози

СРОЧНО!!!!! составьте предложения со словосочетаниями: мов калина, наче дзвіночки, мов лід, майже як і вчора, як пір`іна, мов золоті сльози
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вона була багряна, мов калина. Струмочок в осiнньому лісу журчав, наче дзвіночок. Його серце було крижане, мов лід. Цей серпневий ранок був такий же прохолодним, як і вчора. Іі лодоні були легкі та мякі, як піріна. Сонце розкидувало своі промені, мов золоті сльози.