СРОЧНО.Як ви розумієте вислів Знання для серця-світоч найясніший, знання для тіла-панцир найміцніший.Даю МНОГО БАЛЛОВ только мне нужно СЕЙЧАС СРОЧНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знання можуть допомогти тобі в житті,вони роблять тебе мудрішим.Вни можуть тебе захистити в потрібну хвилину.,Знання-це як спосіб зарекомендувати ,проявити себе в цьому житті.