СРОЧНО!!!!записати у дві колонки 1) слова що пишуться через дефіс 2)слова що пишуться разомосінньо зимовий   електро дуга   людино любивий  обороно здатний  світло райдужний   жовто блакитний  люлі люлечки  старо київський  укр...

СРОЧНО!!!! записати у дві колонки  1) слова що пишуться через дефіс  2)слова що пишуться разом осінньо зимовий   електро дуга   людино любивий  обороно здатний  світло райдужний   жовто блакитний  люлі люлечки  старо київський  українсько англійський  льодо сховище   в*їздливо глузлий  знічено розгублений
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Через дефіс Осінньо-зимовий світло-райдужний жовто-блакитний люли-люлечки буро-зелений українсько-англійський в*їдливо-глузлий знічено-розгублений      (а інші разом)