Срочняк! Короче придумать текст-розповідь"Про добрі справи, які ти робиш для подруги (друга) Если можео то мне о подруге,её зовут Уля.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В мене є подруга її звати Ульяна я для неї роблю все і вона для мене.Одного разу я йшла додому зі школи і мою подругу ображали наших не приятелях.Їх звати Валерій і Руслан.Я захистила свою подругу.Вона мені каже ти справжній герой!