Срооочно!Краткий рассказ олимпиада до нашей эры!!!Пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я напишу на українській вставиш у перекладач і перекладеш О.І народилися у 3000 році до н.е у Греції а саме в Олімпії Король Олімпії організував ігри на честь богів та щоб припинити війни. Були і конкурси поезії та музики.Багатьом глядачам подоьалися битви на смерть гладіаторів у цирку.Цирк це арена де показували битви гладіаторів. Усіх переможців нагороджували оливковим вінком.