Срооочноооо, пожалуйста, помогите !!! У реченні «Це було тої доби, коли розпанахана Україна мусила в московського царя Олексія Михайловича оборони шукати»використано А синекдоху Б метафору в оксиморон Г паралелізм Д персоні...
Срооочноооо, пожалуйста, помогите !!!
У реченні «Це було тої доби, коли розпанахана Україна мусила в московського царя Олексія Михайловича оборони шукати»використано
А синекдоху
Б метафору в оксиморон
Г паралелізм
Д персоніфікацію
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А, так как Украина употреблено имея в виду не целую страну, а перенося меньшее значение на одно целое