Стан у якому може перебувати тіло, якщо всі сили що діють на нього скомпенсовані.Зміна довжини тіла.добуток сили на її плече-...сили.Підкажіть будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стан у якому може перебувати тіло, якщо всі сили що діють на нього скомпенсовані тогда тело неподвижно или движется прямолинейно равномерно в инерциальной системе отсчета Зміна довжини тіла читайте теорию добуток сили на її плече = момент силы