Ставлячи слова футбол,теніс,хокей;танець,гопак, козак,вальс;малюнок,гіпс,олівець,пензель у родовий відмінок однини скласти речення.
Ответ(ы) на вопрос:
Саша проявляэ любовь до всіх видів спорту до футболу, тенісу, хокею. До цього танцю в мене питань не маэ. Для козака нема нічого важкого! У ритмі вальса! У виставці не маэ мого малюнка!