Сторона ромба 10см,а одна з диагоналей 16 см.Знайты другу диагональ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: ABCD - ромб AB=BC=CD=AD=10 (у ромба всі сторони рівні) BD=12 O - точка перетину діагоналей (діагоналі ромба ділять одна одну на дві рівні частини) Знайти: АС знайдемо ВО (половина BD) - 12÷2=6 см тепер за теоремою Піфагора шукаємо половину другої діагоналі АО²=АВ²-ВО²=10²-6²=100-36=64 АО=√64=8см АС=8·2=16см - довжина другої діагоналі