Сторони трикутника дорівнюють 7 см, 11 см і 12 см. Знайдіть медіану цього трикутника, яка проведена до його більшої сторони

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Трикутник ВСА ( С-вершина трикутника) : СА=7см;                                                                        СВ=11 см                                                                         ВА=12 см; Медіана трикутника рівна половині сторони, до якої вона проведена.( Проводимо медіану з точки с-вершина до сторони ВА (точку на стороні Ва позначаемо літерою О). СО - медіана; СО=ВА:2=12:2=6 (см)