Страница-198 2-тапсырма помогите пожалуйста перевести и ответить если что хотя-бы перевод напишите но лучше с ответами!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Мұғалім Айымнан сұрады.-ия.-Маған тарих пәні ұнайды,өйткені апай жақсы түсіндіреді.-ия.-сабаққа керекті материалдарды мектеп кітапханасынан алып отырамын.-жиі 4-5 бағаларын алып тұрамын.-сабактан ауырған кезде ғана қаламын.