Стріляний вовк, діймати до серця, виводити з терцю, сам не свій, викинути з голови, прикусити язика. що означають фразеологізми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стріляний вовк - досвідчена, бувала людина, яку важко перехитрити, обдурити. Діймати до серця - боляче вражати кого-небудь, торкаючись чогось найболючішого. Виводити з терцю - дратувати, виводити з рівноваги, позбавити терпіння, спокою, витримки. Сам не свій -  хтось збентежений, дуже вражений чим-небудь. Викинути з голови - перестати думати про що-небудь. Прикусити язика - замовкнути.