Створіть і запишіть опис зайчика. Уведіть у текст зменшено-пестливі слова, використовуючи суфікси пестливості - : -еньк-, есеньк-, ісіньк-, юсіньк-, очк-, -ечк-, -ичк-, -оньк-.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нещодавно мы з друями в1дпочивали на природ1. Там було дуже ц1каво та незвичайно. Чому? Просто в л1с1 ми побачили гарнесенького зайчика. У нього були маленьк1 вушка та невеличк1 червон1 оч1. В1н мав буру шерстку, але на його вушках було б1лесеньке пятно в форм1, як би це дивно не звучало, г1тари. У нього були напрочуд величеньк1 лапки, якими в1н так обережненько перестрибував з м1сця на м1сце. Ми одразу зрозум1ли, що в1н був ще малесенький. Тому ми вир1шили в1днести його "додому", адже його нора була зовс1м неподал1к в1д нашого м1сця в1дпочинку. Так. Це було досить ц1каво!