Сума площ двох квадратів дорівнює 80 см квадратних . Площа одного з них становить 20% цієї суми .Обчисліть периметр обох квадратів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
80 х 20/100 = 16 (см²) - площа першого квадрату; 80 - 16 = 64 (см²) - площа другого квадрата; √16 = 4(см) - одна сторона першого квадрата; √64 = 8 (см) - одна сторона другого квадрата; P = 8 х 4 = 32 (см) - периметр другого квадрата; P = 4 х 4 = 16 (см) - периметр першого квадрату.