Суміші мають ............................ складРечовини у сумішах .....................свої властивостіСуміш піску і крейди є ...........,.........................Молоко-це.........................сумішСуміші розділяють ..........
Суміші мають ............................ склад
Речовини у сумішах .....................свої властивості
Суміш піску і крейди є ...........,.........................
Молоко-це.........................суміш
Суміші розділяють ...................... способами
Ответ(ы) на вопрос:
Суміші складаються з молекул різних речовин, постійних властивостей не мають, їх можна розділити простими фізичними способами:
дією магніта
розчиненням
дестилюванням
випаровуванням