Сурет бойынша әңгіме құра. сулемде сураулы лепті сулемде р болсын

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
арман оте тентек бала бир куни оны апайы алып калып лепти жане сураулы сойлемдердин ережесин жатта деди арман ерже жаттады биркезе сураулы сойлем - сен неге ережаттап отырсын?- деди ол ереже билмейтинин айтты сол кезде лепти сойлем - сураулы сойлем алкай биз енди тагы бир баланы уйретемиз?! деди ол екеуи уйретип келеси куни арман 5 деген бага алды