Сусида сказав сусидови:-мени потрибна одна дошка.Чи не змиг би ти ии мени дати?-Я дав би тоби дошку ,але в мене ии немае.Насправди сусида мав дошку,але йому було(...............).Видповидь сховалася в рич яку прохав сусида. ...

Сусида сказав сусидови:-мени потрибна одна дошка.Чи не змиг би ти ии мени дати?-Я дав би тоби дошку ,але в мене ии немае.Насправди сусида мав дошку,але йому було(...............).Видповидь сховалася в рич яку прохав сусида. Яким був сусида.?(.................)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 ліниво)))-відповідь 2 лінивий))))-відповідь