Свинцева куля летить зі швидкістю υ=200 м/с і влучає в земляний вал. На скільки градусів Δtнагріється куля, якщо 78% її кінетичної енергії перетворилося на внутрішню?
Свинцева куля летить зі швидкістю υ=200 м/с і влучає в земляний вал. На скільки градусів Δtнагріється куля, якщо 78% її кінетичної енергії перетворилося на внутрішню?
Ответ(ы) на вопрос:
По закону сохранения энергии 0,78*m*V^2/2=c*m*dt
dt=0,78*V^2/2*c=0,78*4*10^4/2*130=120 C
По гелию:
E=3*k*T/2=1,5*1,38*10^-23*393=8,14*10^-21 Дж
Не нашли ответ?
Похожие вопросы