Сөйлем құрап үйрен. 1) Медаль 2)Алтын медаль 3)Алтын медаль алды 4)Ильин алтын медаль алды. 1)Чемпион. 2)Чемпион болғым келеді 3) Менің чемпион болғым келеді 4) Менің Олимпиада чемпионы болғым келеді. Керекті сөзде...

Сөйлем құрап үйрен. 1) Медаль 2)Алтын медаль 3)Алтын медаль алды 4)Ильин алтын медаль алды. 1)Чемпион. 2)Чемпион болғым келеді 3) Менің чемпион болғым келеді 4) Менің Олимпиада чемпионы болғым келеді. Керекті сөздер: Илья, бапкер, палуан. Помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
илья сондай кушти . Себеби ол биздин бапкер,палуандар секилди кушти.