Сөйлемдерді үйде...   .    Әкем бақшада... .   Атам кереуетте... .  Шешем Сашаның қасында... .    Көректі сөздер: тұр,жүр,отыр,жатыыр.               помогите а то брату срочно надо на завтра а мне некогда

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Әкем бақшада жүр  Атам кереуетте жатыр  Шешем Сашаның қасында тұр үйде отыр
Гость
Мой отец в саду... . Мой дедушка на кровати... . Моя мать возле Саши... .