Сөз тіркесиерін пайдалана отыпып, "Қезекші" тақырыбына диалог дайындаңдар. шаңды сүртү, еленді жуу, шкафтың ішін жинау, гүлдерді суғару, тақтаны сүртү, партияларды, орындықтар ды дұрыс қою, болды əкелу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мугалим:Айда шан сурт,ал Аружан сен такта сурт Айда: апай шан сурттим мугалим: олай болса орындыктарды дурыс қой Аружан :менде болдым