Сөз тіркестерін дұрыс құрандар                  балабақшадан              атыбір                               ұзын                                  келмеу                                           жұмсақбос                    ...

Сөз тіркестерін дұрыс құрандар                   балабақшадан              аты бір                               ұзын                                   келмеу                                            жұмсақ бос                               сыныпта достарымның              доспыз оқу                             уақытымызды бойы                             озаты мінезі қатты сөзге
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а ты можешь по нормальному писать просто ничего не понять((ну ты и чмо))