Таңертең мен айран ішемін ірімшік жеймін кейде бұтербротпен сорпа піседі балық қуырады әртүрлі салаттар жасайды № менің ең жақсы көретін салатым қырық қабаттан жасалған алма қияр қосылған салат № тәттіге онша кұмар емеспін№ пе...

Таңертең мен айран ішемін ірімшік жеймін кейде бұтербротпен сорпа піседі балық қуырады әртүрлі салаттар жасайды № менің ең жақсы көретін салатым қырық қабаттан жасалған алма қияр қосылған салат № тәттіге онша кұмар емеспін№ перевести спасибооо 11 баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Утром я кушаю творог, пью айран, иногда бутерброд. Готовит бульон, жарить рыбу. Готовит разные салаты. Мой самый любимый салат приготовленный из капусты с добавлением яблок и огурцов. Я не любитель сладкого.