Talk about your free time. Say: Whether you have got mach free time How you usually spend your free time What other activities you would like to try

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Расскажи мне про твое свободное время. Имеешь ли ты свободное время. Как ты обычно проводишь свое свободное время. Какие другие мероприятия вы бы хотели посетить.