Текст-міркування "Чому потрібно охраняти природу 5-6 речень рівень 4 класу допоможіть будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку охороняти природу треба, бо без неї ми не видимо. А хто тоді нам дає овочі, фрукти, ці солодкі запахи квітів? Звичайно ж природа. Скільки всього ти побачиш якщо будеш берегти природу. А жорстокі люди цього не розуміють. Їм байдуже, короче кажучи їм на все начхати. А як тоді ми будемо жити у цьому світі без любові, без справедливості? Природа гарна, неймовірна тоді, коли її охороняють. Якщо кортить подивитись на неї, на її красу, вам лише потрібно... охороняти її...