Текст-міркування на тему "Чи подобається тобі осінь?"Чому? (5-6 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Після теплого літечка настала довгоочікувана осінь. Мені здається, що вона подобається всім. В садку червоніють яблука, красуються грушки, достигають сливи. Це дари щедрої господині-осені. Птахи починають збиратися у далеку подорож. Вони незабаром полетять у теплі краї на зимівлю і повернуться тільки навесні. На дахах будинків, правда, ще можна побачити десятки ластівок. Весело щебечучи, вони немов прощаються зі своїм рідним краєм. Недарма кажуть, що осінь-золотокоса красуня...