Текст міркування про те чому не можна збирати невідомі гриби та ягоди
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чим далі в ліс, тим безпечніше гриби. Цю аксіому слід пам'ятати всім, хто не хоче отруїтися дарами лісу.АіФ.ру розповідає про те, чому не варто збирати гриби вздовж дороги, а також купувати їх у вуличних торговців.
Чим небезпечні зростаючі при дорозі гриби?
Зростаючі при дорозі гриби вбирають в себе шкідливі речовини з вихлопних газів проїжджаючих повз автомобілів. Росспоживнагляд рекомендує починати збирати гриби тільки після того, як ви заглибилися в ліс на 500 метрів від путівця або ж на 1000 метрів від федеральної траси.