Текст про школярів які всю зиму готувалися до зустрічі птахів.Будь ласка дайте меня відповідь на питання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Школяри всю зиму готувалися до зустрічі птахів . Вони вивчали поведінку птахів, з ясували небезпеки, які виникають під час їхнього перельоту . В школі проводився  конкурс "Найкраща шпаківня ".  Всі завзято працювали - виготовляли шпаківні. Про користь птахів склалися в народі багато прислів ї : "Де багато пташок там нема комашок", "Маленька пташка , а гострий дзьобик" .