Текст про shop assistant по плану (указан на фото) только не doctor прошу срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Good morning, Sir. How can I help you? John:I'm looking for a skirt. Shop assistant:The skirts are over here. Any particular color? John:A blue one, please. Shop assistant:What size are you? John:I'm a size 16 collar. Shop assistant:What about this one? John:That's fine. Thank you. Shop assistant:You're welcome! John:How much is it? Shop assistant: That's £15, please. John:Here you are. Shop assistant:Thank you. Have a nice day!