Текст-розповидь що ти знаеш про прапор нашої держави?де тобі доводилось його бачити? (5-7речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
український прапор це полотнище яке складаеться з двох смуг
Гость
  Державний прапор є символом сувернітету України. Прапор виник дуже давно, ще за язичницьких часів. В українців прапор дуже шанували: обов’язково захищали під час бою, наче живу людину; честь нести прапор доручалася тільки найдостойнішим воякам тощо.Мені доводилося бачити його у Верховній Раді,в місті,по телевізору.