"Теледидар көремін" Можете пожалулуйста написать текст на эту тему не менее 8 предложений пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Күн сайын бос уақытым табылып жатса, мен барынша демалып, уақытты пайдалы өткізуге тырысамын. Көп жағдайда теледидар қарауды таңдаймын. Кешке қарай ата-анаммен көптеген жаңалықтар, ауа рай болжамын қарауға тырысамын, ал кей кезде таңдауды мульфильмдер мен сериалдарға беремін. Менің бала кезімнен ең сүйікті телеканалым Никелодеон болып келеді. Сонымен қатар үй жинағанда мен музыкалық каналдарды қосып, көтеріңкі көңіл күймен ісіме кірісемін.