Телефонға агентті не себепті орнаттың?Əлемге кіріп,достарыңа не жазасың?Ұялы телефонды жəне компьютерді неге ұзақ пайдалануға болмайды?Перевод
Ответ(ы) на вопрос:
В телефон зачем ты установил агент?
Заходив в мир , что друзьям напишешь?
Почему нельзя долго пользоваться сотовым телефоном и компьютером?
Телефонға агентті достарымен əрдайым хабарласу үшін орнаттым.Достарымның халін сұрап,қызықты əнгіме жазысамыз.Ұялы телефонмен немесе компьютермен 40 минуттан асырмау керек.Себебі көзге жəне басқа зиян.Подключила агент потому что, чтобы общятся с друзьями. Спрашиваю как дела или рассказываем интересные истории. С мобильным телефоном или за компьютером нельзя сидет больше 40 мин ,поскольку это вредно для глаз .